-
Incastro Cube XL (100el)






















Ilość w opakowaniu | 100 szt. |
Wysyłka w ciągu | 1-5 dni |
Cena przesyłki | 13 |
Dostępność |
Średnia dostępność
|
Kod kreskowy | |
EAN | 8388765593343 |
Zamówienie telefoniczne: 535646088
Zostaw telefon |
Incastro Cube XL (100el)
Cube XL to 100 klocków w różnych kolorach oraz instrukcja i woreczek do przechowywania klocków. Uniwersalny zestaw dla dzieci, które lubią budować na swój sposób. Załączona instrukcja pokazuje wiele przykładów budowli. Poza nimi dziecko może tworzyć własne konstrukcje, takie jakie podpowie mu wyobraźnia.
Incastro to produkowane we Włoszech, innowacyjne klocki składające się z kolorowych elementów o jednolitym, intrygującym kształcie. Można je łączyć w wielu płaszczyznach, dzięki czemu zbudujemy z nich obiekty zarówno 2D jak i 3D. Mogą to być: mosty, wieże, budynki, zwierzęta, instrumenty muzyczne, biżuteria, flagi, statki kosmiczne, ... jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia budującego. Konstrukcja stworzona z klocków Incastro jest na tyle mocna, że można się spokojnie pokusić o wykonanie przedmiotów użytkowych takich jak: podstawki pod zdjęcia czy książki, przyborniki, stojaki na butelki etc. Projektantem tych wyjątkowych klocków jest młody, włoski architekt Angelo Caterino zafascynowany modułowością i symetrią. Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami. Zabawki Incastro można znaleźć w Klockowni na strefie "Hocki Klocki". Klocki Incastro uczą logicznego myślenia - 4 klocki można połączyć aż na 28 sposobów, trzeba więc wybrać spośród nich ten, który otworzy możliwość uzyskania zamierzonej formy.
Klocki Incastro rozwijają:
- wyobraźnię przestrzenną
- małą motorykę
UWAGA! Klocki w opakowaniu są w kolorach mieszanych losowo.
Po zakupie produktu otrzymasz nasze autorskie opracowania edukacyjnych i kreatywnych zabaw do nauki matematyki dla dzieci przedszkolnych! Kup już teraz!!!
Inspiracje jak się bawić tymi klockami znajdziesz na naszej stronie:
https://www.klockownia.eu/blog/jak-sie-bawic-klocki-incastro
lub
- Producenci