• Klocki ekologiczne - poznajemy literki - Biobuddi

Symbol: BB-0005

Klocki ekologiczne - poznajemy literki - Biobuddi

Motyw przewodni
Alfabet i litery
Wiek 18 m+
Brak towaru
67.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 35 szt.
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier 16.25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Klocki ekologiczne - poznajemy literki - Biobuddi

Kształtujesz wyobraźnię dziecka od pierwszych chwil życia, więc gdy stanie się na tyle duże, by interesować się klockami, podsuń mu klocki Biobuddi Poznajemy literki z serii Uczymy się. To zabawka przyjazna dla dziecka i dla środowiska jednocześnie. Klocki Biobuddi to znana forma - dzięki czemu są kompatybilne z innymi popularnymi markami klocków - ale innowacyjny pomysł na naukę. Klocki można przecież wykorzystywać nie tylko do konstruowania, ale także do wielu innych zabaw. Literki, zdobiące ścianki klocków, mogą zachęcić dziecko do nauki czytania i pisania.

Układaj klocki razem z dzieckiem i pomóż mu poznać alfabet. Możecie porozmawiać o tym, co wam przypominają kształty poszczególnych liter przedstawionych na klockach, która litera jest pierwsza w alfabecie, a która ostatnia. Pytania będą rodzić się same podczas każdej zabawy. A ze starszym dzieckiem możecie układać proste słowa, np. imię dziecka. Z klockami Poznajemy literki marki Biobuddi nie będzie z tym problemu.

Zestaw Poznajemy literki zawiera 35 klocków, płytkę konstrukcyjną, zestaw naklejek oraz instrukcję z pomysłami na zabawy.

W serii Uczymy się dostępne są także następujące produkty:

  • Poznajemy zwierzęta
  • Poznajemy cyferki
  • Rozpoznajemy Owoce i Warzywa

Wszystkie zestawy klocków Biobuddi są ze sobą kompatybilne. Można je łączyć także z innymi popularnymi klockami dla maluchów.

Klocki Biobuddi polecane są dla dzieci w wieku 1,5-6 lat.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie